שאלות נפוצות | משתלם - לי

שאלות נפוצות:

מי אנחנו?

משתלם לי היא חברה המתמחה בסחר מול ספקים ויצרנים בעולם ומצליחה בעזרת קשריה להביא ללקוחות שלה את המוצרים עם המחירים הזולים ביותר שאפשר למצוא! כמעט ללא פערי תיווך! כל מוצר שנמכר באתר שלנו נבדק על ידנו ואנו בוחרים את הספקים שלנו בקפידה! בגלל מיעוט העובדים העדר מחסנים ומשרדי ענק אנו יכולים לתת לכם לקבל את המחיר הטוב ביותר.

כמה זמן לוקח למוצר להגיע?

המשלוחים באתר הם בחינם ומגיעים ונעשים על ידי דואר ישראל, ברגע הגעת החבילה נשלח SMS למספר הפלאפון אותו סיפקתם, אשר מודיע מהיכן בסביבת מגוריכם עליכם לאסוף את החבילה. על מנת לאפשר לכם לקבל את המחיר הזול והטוב ביותר אנו שולחים את החבילות שלנו ישירות דרך הספק או היצרן מעבר לים - בדרך כלל זמני האספקה באתר הם 20-40 ימי עסקים, ישנם מוצרים שמגיעים הרבה קודם. האחריות על איסוף החבילה היא של הלקוח וכמו כן עליו לספק במעמד ההזמנה מספר פלאפון תקין - שימו לב לא יתקבל החזר כספי בעבור חבילה שלא תידרש ותוחזר לספק. לא יודעים מה מספר המעקב שלכם? בררו אותו מכאן. בזמני חגים ואו מקרים יוצאי דופן כמו מלחמות או אסונות טבע חס וחלילה זמני האספקה עלולים להתארך.

הזמנתי כמה פריטים וקיבלתי רק חלק.

מכיוון שאנו עובדים עם מספר רב של יצרני וספקים יתכן וכל מוצר נשלח על ידי ספק אחר, יש להמתין בסבלנות גם שאר המוצרים יגיעו.

ביטול עסקה.

ביטול אפשרי כ-12 שעות מרגע ההזמנה, מכיוון שמעבר לזמן הזה ההזמנה מנופקת ולא ניתן לבטלה.

הזמנתי חבילה עבר זמן רב והיא טרם הגיעה

אל דאגה, אנחנו תמיד כאן ומוצר שלא יגיע - כספו יוחזר. ייתכנו מצבים קיצוניים של פריט שיהיה בדרכו ללקוח ויתעכב מסיבות שונות - במקרה כזה ובהנחה שמספר המעקב יראה שהמוצר לא הגיע ללקוח לאחר 60 ימי עסקים - הכסף יוחזר ללקוח אפילו עם המוצר יחליט להגיע משום מקום לאחר זמן זה.

החזר כספי במידת הצורך.

החזר כספי יעשה אך ורק לחשבון פייפאל! על הלקוח להעביר פרטי חשבון פייפאל תקין - הסיבה שאין באפשרותינו לזכות כרטיס אשראי היא מכיוון שאנו לא סולקים את כרטיסי האשראי באופן ישיר אלא פייפאל עושים זאת עבורנו, אפשרות נוספת היא לקבל זיכוי לרכישה באתר שווה ערך הקנייה.

 

מהם ימי עסקים?

 

ימי עסקים הם ימי העבודה (א-ה), רק ימים אלה נספרים - אם חלים חגים או מועדים בתקופה הרצויה הם גם לא נספרים.

 

אמצעי תשלום באתר.

 

התשלום באתר אפשרי באמצעות פייפאל וגם כרטיס אשראי שנסלק גם הוא על ידי פייפאל - על כן במקרה של זיכוי ההחזר כספי יעשה אך ורק לחשבון פייפאל. רכישה דרך פייפאל היא הרכישה המאובטחת ביותר ומגנה על כספכם כ-180 יום מיום העסקה!

יש לכם שאלה? אנחנו כאן כדי לענות...