איך לאפות פיצה נכון
חיפוש

איך לאפות פיצה נכון

אז יש לכם את אביזרי האפייה הטובים ביותר בשוק ואתם לא מצליחים לעשות פיצה כמו בפייצריות. קרוב לוודאי שלמרות שיש לכם את אביזרי האפייה המובילים, וגם מתכון מצויין, אתם כנראה מפקששים בשלב האפייה. קבלו את הטיפ של בייק דילס איך לאפות נכון פיצה!  אתם עושים פיצה בבית, יש לכם מתכון מעולה, אביזרי אפייה מעולים, הבצק יוצא מעולה אבל הפיצה יוצאת מהתנור ככה, ככה... קבלו מספר טיפים לפיצה כמו בפיצרייה אמיתית.


הסוד של פיצה טובה תלוי הרבה באפייה ובתהליך הנכון ופחות באביזרי האפייה.

יש להקפיד תמיד, לאפות בפונקציה חום עליון ותחתון בתנור, בשום פנים ואופן לא לאפות עם טורבו! מאוורר הטורבו מייבש את הגבינה שעל הפיצה ועד שהבצק נאפה, יוצאת לנו פיצה עם גבינה יבשה לא נמתחת ולא מגרה

.

טיפ נוסף, חממו את התנור לחום מקסימלי, הכניסו את הפיצה לתנור לוהט! אחרי שהפיצה נכנסת תורידו חום לכיוון 220 מעלות, לפיצה טובה מספיקות 7-8 דקות! תניחו את התבנית על רצפת התנור, ואחרי 3-4 דק' אפשר לעלות אותה לאמצע התנור, אפשר להציץ במהלך האפייה בתחתית ולראות אם היא הושחמה כראוי.

טיפ נוסף, אל תתחכמו עם גבינות רזות, עדיף גבינה צהובה או מוצרלה 28% ומעלה שיעשו את העבודה.


לסיכום לפיצה טובה צריך:


🍕 אפייה בחום עליון תחתון (לא טורבו!)

🍕 תכניסו את הפיצה בחום לוהט ותורידו ל200-220 מעלות.

🍕 משך האפייה 7-8 דק', כמה דק' על תחתית התנור ובהמשך לעלות לאמצע.

🍕 השתמשו בגבינות 28% ומעלה, צהובה או מוצרלה.

🍕 בהצלחה!


מחפשים מגשי פיצה מקצועיים במחירים זולים? גלגלת לפיצה או כל אביזר אפייה אחר לפיצה, כנסו לעולם הפיצה של בייק דילס וקבלו את המוצרים הטובים והזולים ביותר בארץ!
0 צפיות

יש לכם שאלה? אנחנו כאן כדי לענות...