מחליק לשיער - מחליק ב-60 שקלים!
חיפוש

מחליק לשיער - מחליק ב-60 שקלים!

בפוסט הזה ננסה לתת לכם מעט טיפים הקשורים במחליק לשיער, כיצד לבחור מחליק לשיער? על איזה חום מומלץ להחליק והאם באמת צריך לשלם מאות שקלים על מחליק? רמז, לא.
מחליק לשיער הוא אחד המכשירים הנפוצים בעולם להחלקת שיער, בניגוד לפאן השימוש בו קל יותר ובעזרת המכשיר הבנוי בצורת מלקחיים אנו מחליקים את השיער שלנו. בסופם של ה"מלקחיים" ישנן שני לוחות מתכת שמתחממות ובעזרת פעולה של סגירת המחליק על קבוצת שיער בנחרת נקבל פעולה של החלקה.

מחליק שיער במבצע! רק 60 ש"ח - כולל משלוח מהיר! למעבר לחצו כאן!ישנן בשווקי העולם מגוון עצום של דגמים וסוגים של מחליקים, השורה התחתונה היא שכל המחליקים לשיער הללו פועלים על אותה הטכנולוגיה בדיוק, לוחות חימום שבאמצעות לחיצה של המחליק יוצרת פעולת החלקה לשיער.

אם כן נשאלת השאלה מה ההבדל בין הסוגים.


המחליקים מתחלקים למחליקים בגדלים שונים שמתחילים באורך של 15 ס"מ ומגיעים עד ל30 ס"מ. אורך המחליק משליך באופן אוטומטי גם על אורך הלוח המתכתי שמתחמם, על פי רוב אורך הלוח יהיה כשליש מאורך המכשיר כולו.


כך למשל למי שיש שיער ממש ארוך מומלץ לבחור במחליק שיער ענק באורך 30 ס"מ, על מנת להנות מנוחות שימוש והתאמה לאורך השיער. מי שרק רוצה להחליק פוני או חלקים קצרים בשיער אפשר להסתפק גם במחליק קטן באורך 15 ס"מ.


סט 3 חלקים מחליק שיער ענק (30 ס"מ), מחליק שיער בינוני (20 ס"מ) ומברשת שיער חשמלית להחלקה רק ב-160 ש"ח, מחיר מבצע לזמן מוגבל! כולל משלוח מהיר! למעבר לחצו כאן!

אופן השימוש במחליק: בדרך כלל הטמפרטורה להחלקת שיער נקבעת לפי סוג השיער. אבל רוב מעצבי השיער בעולם ממליצים להשתמש בטמפרטורה של 180 מעלות, טמפרטורה שגם מחליקה וגם שומרת על השיער. ברור שלבעלי שיער עבה יותר מומלץ לעלות את הטמפרטורה אך ההמלצה היא לא לעבור את ה-210 מעלות. אם יש לכם ספק לכו עם המלצת המעצבים -180 מעלות.


ניתן לצרף לרשימת מחליקי השיער גם את מברשת השיער החשמלית להחלקה. המברשת עובד על עיקרון דומה למחליק השיער וגם היא מצויידת בפלטה חשמלית שגורמת להחלקת השיער במהלך הסירוק. פעולת הסירוק הטבעית תורמת להחלקה אידאלית - מעצבי השיער ממליצים שימוש ראשוני במחליק שיער ולקבלת תוצאה טובה יותר ושימור החלקת השיער, להשתמש בסוף גם במברשת חשמלית לשיער.


סט 3 חלקים מחליק שיער ענק (30 ס"מ), מחליק שיער בינוני (20 ס"מ) ומברשת שיער חשמלית להחלקה רק ב-160 ש"ח, מחיר מבצע לזמן מוגבל! כולל משלוח מהיר! למעבר לחצו כאן!


טווח המחירים למחליקי שיער ומברשות חשמליות לשיער נע בין 80 שקל לדגמים הקצרים יותר ועד ל250 שקלים למחליקים הארוכים יותר. כמובן שיש חשיבות במחיר לצג דיגיטלי ווסת חום וכבל חשמל יצוק למניעת הסתבכות הכבל.0 צפיות

יש לכם שאלה? אנחנו כאן כדי לענות...