פורים בפתח - קבלו את 5 התחפושות הלוהטות של 2019!
חיפוש

פורים בפתח - קבלו את 5 התחפושות הלוהטות של 2019!

פורים ממש מתדפק על דלתנו, והתחפושות השנה רק הולכות ומשתכללות. האם מלכת אסתר ומרדכי היהודי עדיין כאן? ממש לא! טרנד התחפושות של 2019 נשען איך לא? על נושאים אקטואלים! בראש המצעד בכלל תחפושת שמגיעה אלינו הישר מערבות ספרד, אבל אל דאגה, גם התחפושות "הרגילות" עדיין במצעד!


5. הקלאסיקות עדיין כאן. כוכבי על הידועים לשמצה או שלא, ממשיכים וכנראה שימשיכו לככב, כי הרי כל דור ודור ממשיך בהערצתו כלפי קלארק קנט האלמותי, אז כן כפי שנחשתם - ספיידרמן, סופרמן, באטמן, קפטן אמריקה והענק הירוק נשארו עדיין תחפושות מבוקשות.

תחפושת באטמן במחיר מיוחד! תחפושת ספיידרמן במחיר מיוחד! תחפושת הענק הירוק במחיר מיוחד! תחפושת קפטן אמריקה במחיר מיוחד! תחפושת סופרמן במחיר מיוחד!

4. במקום הרביעי במצעד בהחלט מדובר על טרנד מדליק, רוכב על מפורסמים, התחפושת הזאת תפסה יותר אצל המבוגרים יותר, מכיוון שמדובר בתחפושת קלילה שלא דורשת הכנות רבות מאידך ומחד הופכת אותך למסמר הערב!


תחפושת רוכב על מפורסמים במחיר מיוחד!

3. התחפושת הזאת ממשיכה להיות במצעד זו השנה השלישית כבר והדמות הזו רק הולכת וממשיכה לתפוס תאוצה, תחפושת חד - קרן. הדמות הבלתי נגמרת והאהודה על כל הבנות בכיתה ממשיכה להוביל ולהגיע בשלל גרסאות יפות ורודות ומתוקות.


תחפושת חד קרן במחיר מיוחד

2. התחפושות הזאת נמצאת כמעט בכל בית בישראל, ואם אין לכם את זה בבית מוטב שתבדקו את עצמכם... הוואנזי, הלא היה התחפושת שהיא גם פיג'מה, נמצאת במקום הזה רק בגלל הדרישה הגבוה והעובדה שכמעט ואין ילד או ילדה בישראל שלא מתהדר בתחפושת וואנזי, כזו ששולפים במסיבת פיג'מות או סתם ביום חורף קר.


מגוון תחפושות וואנזי במחיר מיוחד


1. ובמקום הראשון, בראש מצעד התחפושות, תחפושות שקרוב לוודאי לא תהיה ברשימה כלל בשנה הבאה, התחפושת הטרנדית של השנה, הלא היא, תחפושת בית הנייר. או כמו שקוראים לה בספרד casa de papel. מזה אתם שואלים? אוי ואבוי... חבורות השודדים הספרדית ששמה ידה על כסף גדול בספרד, סדרה ששברה המון שיאי צפייה. השודדים האהובים שהתהדרו בשמות ערי בירה, לבשו אוברול אדום מדליק וחבשו מסיכת סלבדור דאלי. לא ראיתם את הסידרה? טוסו לראות וגם תזמינו לכם, תחפושת בית הנייר.


תחפושת בית הנייר במחיר מיוחד!


0 צפיות

יש לכם שאלה? אנחנו כאן כדי לענות...