תקנון האתר | משתלם - לי

תקנון האתר - תנאי שימוש ורכישה.

התקנון בלשון זכר, אך כל הנאמר בו מתייחס לנשים ולגברים. 
שימוש באתר 

השימוש באתר משתלם - לי וכל השירותים שניתנים בו, בניהם רכישה והזמנת מוצרים מוצעים לך בכפוף לקבלתך את כל התנאים הכלולים בתקנון זה. 
בעת השימוש באתר משתלם - לי אתה מצהיר על ידיעה שהאתר משתלם לי פועל  על בסיס תיווך בין לקוחות לבין ספקי צד ג' ברחבי העולם. 
משתלם לי אינה אחראית על איכות המוצרים או על השילוח שלהם, האחריות הבלעדית הינה על הספק צד ג' שהזמנתך עוברת אליו בעת הרכישה. יחד עם זאת, משתלם לי מתחייבת לשים את כל יהווה על בחירת ספקים איכותיים, ואמינים. כל המוצרים באתר משתלם לי מאוחסנים אצל יצרנים ברחבי העולם, בעיקר סין והמזרח הרחוק והם אלו ששולחים את המוצרים.
 
זמני המשלוח של המוצרים באתר הינם בין 20-40 ימי עסקים. אך יחד עם זאת, הדברים תלויים בגורמים נוספים ולכן יתכנו עיכובים נוספים, המשלוחים באתר נשלחים על ידי דואר ישראל וייתכנו מקרי עומס שיכולים לגרום לעיכוב המשלוח מעל הזמן הנקוב. המוצר ישלח לבית הלקוח לכתובת המצויה בחשבון הפייפאל, אחרת יש לציין בהערות בזמן הרכישה, על הרוכש לתת כתובת מדוייקת הכוללת רחוב, עיר, מיקוד ומספר פלאפון סלולרי. החזר כספי בעקבות מוצר שלא התקבל ומספר המעקב שלו יוכיח שלא הגיע ליעדו, יתקבל לאחר 50 ימי עסקים.

לא ינתן החזר כספי עבור מוצרים הנרכשים באתר, ביטול עסקה יכול להתבצע רק כשעתיים לאחר הרכישה, שכן תוך שעתיים מרגע ביצוע ההזמנה, המערכת אוטומטית שולחת הזמנה ליצרן בחו”ל.' החזר כספי ינתן רק אם יוכח כי המוצר לא הגיע, לא יהיה ניתן להחזיר מוצר לאחר קבלתו ולדרוש החזר כספי בעבורו!

היות והאתר משמש רק כמתווך בין צד ג' (המוכר) לבין הקונה, אין האתר מתחייב לתת כל תמיכה טכנית לכל מוצר שהוא, האחריות על תפעול המוצר היא של הלקוח.
שירות הלקוחות של משתלם לי  מבוסס על צ'אט או דרך האתר או במייל, השירות הוא מהיר ויעיל, המענה הוא בדרך כלל תוך כמה דקות, אך יחד עם זאת יתכנו זמני המתנה ארוכים יותר, בסופי שבוע משך ההמתנה ארוך יותר.
 
במידה וקיבלתם מוצר פגום, יש לפנות באמצעות טופס שירות לקוחות, משתלם לי תערוך בירור ויחד נגיע לעמק השווה, האחריות במקרה הזה חלה על צד ג' שמספק את המוצר. 
הנהלת האתר רשאית לעדכן את תנאי התקנון מעת לעת. 

כל האמור לעיל היינו חובת הגנה על האתר משתלם - לי, אך יחד עם זאת האתר משתלם לי יעשה כל שביכולותו לתת את השירות האדיב, המהיר והאיכותי ביותר.
אין לעשות באתר או באמצעותו כל שימוש למטרות בלתי חוקיות. 
כל זכויות הקניין הרוחני וזכויות היוצרים בקשר לאתר הם של הנהלת האתר. 
על התקנון יחול הדין הישראלי. סמכות השיפוט לגביו לבתי המשפט המוסמכים בתל אביב.

יש לכם שאלה? אנחנו כאן כדי לענות...